Geen investering, wel duurzaam rendement.
SolarOplossing is de beste keuze.

Bereken direct je opbrengst

3000
Direct te ontvangen€ 

    Waarom dakverhuur?

    Door je dak te verhuren voor zonnepanelen ontvang je jaarlijks een vergoeding. Daarnaast maak je voor een gereduceerd bedrag gebruik van de opgewekte zonne-energie van je zonnepanelen dak. Je profiteert dus van zowel een jaarlijks rendement als de goedkope groene stroom wanneer jij je bedrijfsdak gaat verhuren voor zonnepanelen. 

    Met het verhuren van je dak voor zonnepanelen draag jij samen met onze andere klanten bij aan de verduurzaming van het energienetwerk én aan een beter milieu. Zo compenseer je bij het plaatsen van 1000 zonnepanelen op dak al jaarlijks meer dan 500 bomen. Door met dakverhuur zonnepanelen op je dak te plaatsen en van de opgewekte groene stroom gebruik te maken, kies je dus voor duurzame bedrijfsvoering. 

    Plan direct een gratis consult

    Jan Kees Nieuw

    Jan-Kees Schep

    Enthousiast geworden over het verhuren van je dak?
    Plan direct een gratis consult in en onderzoek wat de mogelijkheden zijn voor je dak.

    oktober 2023
    ma di wo do vr za zo
    2526272829301
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    303112345

    Liever investeren?

    Je kunt er ook voor kiezen om zelf te investeren in een zonnepaneleninstallatie van SolarOplossing. SolarOplossing ondersteunt je bij de financiering, de subsidieaanvraag en SolarOplossing verzorgt de complete plaatsing. Rendement maken, een korte terugverdientijd, een duurzame toekomst en een verhoogde bedrijfswaarde.

    Heb je vragen? We helpen je graag verder

    Trots op ons werk

    Kok Lexmond

    Met de 1471 geplaatste zonnepanelen voorkomt Kok Lexmond een jaarlijkse uitstoot van 353.973 kg CO2. Evenveel als 97 huishoudens.

    Beemster Garlic

    Knoflookteler Beemster Garlic vermijdt door de 1540 zonnepanelen op zijn dak 298.452 kg CO2 per jaar. Dat is vergelijkbaar met 166 huishoudens.

    Verstegen

    In Rhenoy zijn bij ondernemer Verstegen 1899 zonnepanelen geplaatst. Gezamenlijk produceren ze een jaaropbrengst van 641.880 kWh.